Залізничні квитки

ПОШУК ЗАЛІЗНИЧНИХ КВИТКІВ

Подорожі Європою залізницею – річ звична, комфортна та бюджетна. OnlineBistro пропонує придбати квитки на потяги, що відправляються з таких країн як Велика Британія, Франція, Іспанія, Італія, Нідерланди, Бельгія, Швейцарія, Канада та Китай. Даний онлайн-сервіс покликаний не тільки максимально спростити організацію подорожі, але і зробити її максимально вигідною з точки зору фінансових витрат.

Про постачальників

У системі, відповідно, представлені маршрути таких залізничних компаній як Trenitalia, Renfe, Eurostar, VIA Rail та China Railway. Завдяки високошвидкісним потягам TGV Eurostar, що курсують через Євротонель під Ла-Маншем, дорога з Парижу до Лондона займе якихось 2,5 години, а мінімальна вартість квитка становитиме 97 евро. Якщо ви подорожуєте Канадою, скористайтесь потягами VIA Rail, аби за 2 години та 19 евро дістатись до Ніагарського водоспаду з Торонто. А для подолання відстані між столицями Іспанії та Каталонії вам знадобиться усього 2,5 години, якщо придбати за 60 евро квиток на швидкісний потяг Renfe.

Переваги

Крім конкурентних цін, великої кількості постачальників одною з головних переваг компанії є зручність в користуванні системою. Мандрівники, які збираються в дорогу на поїзді, практично завжди прагнуть забронювати квиток на поїзд заздалегідь. Немає необхідності спеціально їхати в квиткову касу для придбання проїзного документа. Купити квиток на сайті onlinebistro.ua дуже просто завдяки зручному інтерфейсу та великій кількості способів оплати. Знайдіть найкращу ціну для своєї подорожі. Порівняйте та бронюйте квитки на поїзди та автобуси для Eurostar, Trenitalia, Renfe, Flixbus та багато іншого.

Професійний відділ підтримки клієнтів який працює в чаті замовлення, та гаряча лінія 24/7 для вирішення термінових питань.

Корисна інформація

  • Подорож у не пікові періоди. Під час подорожі на поїзді ви можете скористатись зниженими тарифами, подорожуючи по днях, які є менш зайнятими. Під час пошуку квитків ми покажемо всі доступні квитки, виділивши найдешевші.
  • Квитки в он-лайні можна купити тільки на місяць вперед.
  • Квитки вартістю 10,00 євро за особу або менше не підлягають поверненню. Квитки можна повернути лише до виїзду.