Про нас

ONLINEBISTRO – компанія, що об'єднала амбітних професіоналів туристичного бізнесу з багаторічним досвідом не тільки в туристичній галузі, а й у IT-сфері. ONLINEBISTRO – туроператор динамічного пакетування, прогресивне і сучасне рішення будь-яких туристичних питань!

Трохи про те, що ми робимо

Сфера туризму багатогранна і мінлива. Стандартний туристичний продукт, який все ще актуальний сьогодні, поступово втрачає свої позиції, адже на заміну приходить більш універсальна, зручна і доступна система динамічного пакетування. Реалізація нашого проекту - це ваша можливість в режимі реального часу самостійно «збирати» для себе тур, включаючи в нього:

    - найбільш вигідний варіант перельоту (чартерний або регулярний рейс);
    - готель будь-якого рівня зірковості з цікавить категорією номера і типом харчування;
    - страховку;
    - трансфери ...

Це - далеко не повний перелік послуг, який тепер доступний кожному. Від самий мейнстрімних, популярних і так званих масових напрямків до екзотичних і luxury-курортів. ONLINEBISTRO - перш за все унікальний продукт, який покликаний об'єднати в єдиний замовлення абсолютно всі послуги, які можуть знадобитися туристу в рамках подорожі. І тепер ви не просто можете купити тур в режимі онлайн, але і зробити це без участі третіх осіб.

Кому потрібні наші послуги?

Ви - туристичний оператор або агентство? Тоді вам прямо зараз потрібно зв'язатися з нами з питань співпраці! Якщо ви прагнете уникнути зайвих фінансових ризиків, якщо вам цікава сучасна і безпечна бізнес-модель, яка покликана не тільки захистити ваш бізнес, а й істотно примножити дохід компанії, ONLINEBISTRO - то, що вам потрібно! Завдяки розробленій нами системі бронювання ви зможете зібрати воєдино абсолютно всі туристичні послуги від самих різних постачальників, які вже охоче і продуктивно співпрацюють з нами. Миттєве підтвердження, співпраця безпосередньо, без необхідності самостійно формувати блоки місць або вносити колосальні депозити на гарантовані номери в готелях.

Якщо ви - досвідчений турист і прагнете подорожувати без посередників, то на нашому сервісі ви можете в лічені хвилини оформити своє замовлення, створивши вигідний туристичний пакет самостійно, і відразу після оплати скачати всі необхідні документи: квитки, страховку, ваучери і так далі.

Наш сервіс також вигідний компаніям, співробітники яких часто відправляються у відрядження за кордон або просто часто подорожують - наш сервіс допоможе істотно заощадити на туристичних витратах.
 

Про наших постачальників

Без зайвої скромності скажемо, що ONLINEBISTRO - це революційна система на туристичному ринку. Ми впевнені, що за динамічним пакетуванням турів - майбутнє. Простота використання нашого сервісу - одне з головних переваг. Працювати в створеній нами системі бронювання дуже просто і ми прагнемо зробити її ще більш ефективною і зручною, як для туроператорів і турагентів, так і для прямих туристів. Розроблена нами система фільтрів дозволяє клієнтові вибрати той оптимальний продукт, який йому потрібен. Ці фільтри - сукупність факторів і побажань від цінових аспектів до необхідності трансферу, специфіки харчування та інших деталей. Кращі IT-фахівці працюють над розвитком нашого сервісу.

Кількість наших постачальників стабільно збільшується. Щомісяця ми інтегруємо в нашу систему по 2-4 нових партнера і вже сьогодні з нами співпрацюють такі великі компанії як:

 

            Expedia, WebBeds, Hotelbeds, Agoda, YouTravel, Travco, Restel, W2M,  TBO, Travelanda, Priceline надаючи готелі;

            Avia Center, Mistyfly, Multi BSP 105 +, KIWI, BERlogic, Travelfusionгаранти авіаперельотів;

            A2BTransferтрансфери в будь-якій точці планети;

            Hertz, Avis, Europcar, Alamo, Budget, Enterprise, Dollar, Thriflyаренда авто;

            Trenitalia, Renfe, Eurostar, VIA Rail та China Railway потяги;

            Carnival Cruise, Celebrity Cruises, Costa Cruises, Cunard Cruises, Princess Cruises, Royal Caribbean... – круїзи.


Не будемо розкривати всіх секретів, але в планах у нас ще багато цікавого;) Скажемо тільки одне: з компанією ONLINEBISTRO ви гарантовано отримуєте якісний продукт, який вам потрібен, і все це з економією не менше ніж 15-20% від стандартної ціни на туристичному ринку!