Динамічні пакети

ПОШУК ДИНАМІЧНИХ ПАКЕТНИХ ТУРІВ

Стандартні туристичні пакети вже не настільки актуальні, як ще кілька років тому. Це пов'язано з тим, що туристичні оператори досі прив'язані до застарілих технологій створення туристичного продукту. Команда ONLINEBISTRO пропонує вашій увазі революційне, унікальне рішення будь-яких туристичних питань. Головна особливість – динамічне пакетування турів. За настільки непростим словосполученням криється абсолютно проста і зручна функція – можливість самостійно складати для себе турпакет, включаючи в нього винятково ті послуги, яких ви потребуєте.

Тепер ви можете моніторити ціни у світових авіаперевізників на регулярні та чартерні рейси, бронювати квитки у лоукост-перевізників і, в залежності від дат прильоту-відправлення, підбирати оптимальний для себя варіант проживання, замовляти трансфери або орендувати авто за кордоном, оформляти страховку і так далі. Все це ви можете робити самостійно. Але головна перевага не тільки в тому, що ви бронюєте всі ці послуги безпосередньо, а в тому, що робите ви це за вигідною вартістю, не переплачуючи посередникам. Саме це дозволяє вам заощадити в середньому близько 20% від вартості такого ж турпакета на ринку.

Наші основні сервіси, на сьогоднішній день, є найбільш конкурентними на ринку, оскільки ми працюємо тільки з перевіреними і надійними партнерами.

Що таке динамічне пакетування?

Технологія динамічного пакетування дає можливість покупцям отримувати індивідуальні туристичні пакети, що складаються з різних туристичних послуг, включаючи готелі, авіарейси, прокат автомобілів та інше.

Основна відмінність турів, якими вони були, та динамічних пакетів полягає в тому, що користувачі можуть налаштувати свої поїздки через єдиний інтерфейс пакета та отримати реальні ціни, виходячи з індивідуальних цін та наявності кожного компонента в динамічно генерованих турах. Окрім налаштування контенту подорожей, динамічність пакетів визначається ціновою пропозицією.

Переваги

Крім конкурентних цін, великої кількості постачальників одною з головних переваг компанії є зручність в користуванні системою. Динамічне пакетування дедалі набирає популярності серед споживачів. «Динаміка» від ONLINEBISTRO – це можливість скласти власний туристичний пакет, додавши до нього всі необхідні для відпочинку опції. А головне – це повна свобода вибору постачальників та їх послуг. Найчастіше бронювання пакетом вигідніше, аніж кожної послуги окремо, адже постачальники пропонують спеціальні тарифи на готелі, що діють за умови пакетного замовлення.

Щодо додаткових переваг динамічного пакетування від ONLINEBISTRO, варто нагадати про ексклюзивні можливості системи надавати комбіновані авіа-тарифи на рейси класичних та бюджетних перевізників у поєднанні з готелями на миттєвому підтвердженні. В ONLINEBISTRO гарантовано високий рівень обслуговування. Динамічне пакетування, яке дає можливість туристичним агенціям постачати споживачам різні туристичні пакети в режимі реального часу, забезпечує конкурентну перевагу. Динамічні пакети мають вибір, налаштування, гнучкість, безпеку та характеристики в режимі реального часу.

Професійний відділ підтримки клієнтів, який працює в чаті замовлення, та гаряча лінія 24/7 для вирішення термінових питань. Велика кількість варіантів оплати замовлень, від банківського переказу до купівлі карткою та депозитом.