Пакетні тури

Зараз на сайті onlinebistro.ua забронювати пакетний тур можна з вильотами не тільки з України, а й ще із семи європейських країн: Австрії, Данії, Нідерландів, Німеччини, Польщі, Чехії та Швейцарії. Це не остаточний перелік, тому що найближчим часом планується додати також тури з вильотами з Бельгії, Великобританії, Іспанії, Італії, Норвегії та інших країн Європи.

Про постачальників

На даний момент підписані контракти з понад 30 туроператорами з України, серед яких такі як: Join UP!, Anex Tour, TPG, TUI, Tez Tour, Pegas Touristik, Mouzenidis Travel, Kompas tour, ALF, Siesta, Tcc, Zeus Travel, Alliance, Aristeya, Delta Travel, Feeria, Lubosvit, Orbita, Pilon, Widerstrahl, Xclusive Travel та ін. А також 100 контрактів з європейськими туроператорами, серед яких такі «монстри» туризму як 1,2-Fly, 1AVista Reisen, 4yourbooking GmbH, 5 vor Flug, A2Btransfers Deutschland GmbH, Air Marin, Airtours, Airways, Aldiana, Allianz Global Assistance, Alltours, alltours - X, Ameropa, Anex Tour GmbH, Attika Reisen, Bavaria Fernreisen, BD24, Bentour Reisen AG, Berge und Meer, BigXtra - inkl. Xpackage, BigXtra Touristik AG, BigXtra Touristik GmbH, Bucher Reisen - inkl. Xpackage, byebye, Club Blaues Meer Reisen, Compass Kreuzfahrten, Condor, Connected Destination S.L., Coral Travel, Corendon Airlines, D.E.S. Travelers, dansommer A/S, De Jong Intra Vakanties, DER Touristik, DERTOUR - inkl. Xpackage, DTA Touristik GmbH, Ecco-Reisen, ERGO Reiseversicherung, Eurotours Deutschland GmbH, Express Travel International, Falk Travel DE GmbH, FERIEN - inkl.XPackage, FIT Reisen, Fit und Vital Reisen GmbH, Flamingo Tours, For You Travel, FOX-Tours Reisen, FTI Cruises, FTI Touristik, FTI Touristik GmbH, Gulet Touristik, Hanse Touristik GmbH, HanseMerkur Reiseversicherung, Holiday Extras, Holiday und Co, HolidayTrex, Hotel Consolidator GmbH, Interhome, International Flight Distribut, Involatus, ITS, ITS Billa, ITS Indi, ITT, Jahn Reisen, Jahn Reisen Indi, Jahn Reisen Österreich, JT Touristik, KAERA, LMX International, LMX Touristik - inkl. Xpackage, maltadirekt, MARIS Reisen, Medina Reisen, Mediplus Reisen, Meier's Weltreisen, Meiers Weltreisen, Mondial, Neckermann, Neckermann Reisen Individual, Neckermann Ungarn, Novasol A/S, Öger Tours, Öger Tours Österreich, OLIMAR - inkl. Xpackage, Palma d.o.o., Phoenix Reisen, Riva Tours, Schauinsland-Reisen, SITALIA, SnowTrex, SPOT Reisen, Sprachcaffe, Sunny Cars, Tour Vital, Travel Team, Travelix, tropo - inkl. Xpackage, TUI, Vtours, vtours international, XPUR Reisen. та ін.

З європейським дизайном ONLINEBISTRO на ринку України буде не схожим на інші ОТА, які змогли реалізувати пошук та бронювання пакетних турів. Можливо, на перших етапах користування пошуковою системою українським агентам доведеться звикати до європейського дизайну, тому що він суттєво відрізняється від звичного для них інтерфейсу. Але насправді інтерфейс досить дружній до користувача.

Переваги

Система допомагає агенту підібрати найцікавіші варіанти відпочинку для клієнта. На етапі вибору конкретної пропозиції у агента є можливість ознайомитись з усіма деталями: подивитися, для якого типу відпочинку підходить той чи інший варіант, ознайомитися з описом готелю, зручностями у номері, розташуванням на мапі, передивитися світлини готелю. Хтось може спитати: «Навіщо на українському ринку пропонувати тури з вильотом не з території України?»

  • По-перше, це розширює можливості турагентів. Можна знайти дійсно цікаві пропозиції за дуже привабливими цінами.
  • По-друге, це дуже зручно для туристів із Західної України – для них легше і швидше дістатись, наприклад, Польщі – у системі багато пропозицій з вильотом із Катовіц, Кракова, Варшави тощо. Також досить зручно вилітати з аеропортів, до яких прямують лоукостери з України, зокрема це Відень, Берлін, Гамбург, Кельн.
  • Купуючи тур з Європи, турист може зекономити значні кошти, забронювавши last minute offer у країни з традиційно високою вартістю мінімального чеку. Наприклад, тури на 10 ночей на такі курорти, як Канарські, Карибські, Азорські острови, можна знайти за ціною від 400 євро.