Авіаквитки

ПОШУК АВІАКВИТКІВ

Сьогодні бронювання авіаквитків є найзатребуванішим сервісом користувачів onlinebistro.ua, адже система надає доступ до рейсів 900 класичних та 250 бюджетних авіакомпаній. Крім того, реалізовано можливість комбінування тарифів перевізників із різними бізнес-моделями.

Головною відмінністю нашої онлайн-платформи є модуль Multi BSP, який надає можливість здійснити пошук найпривабливішого тарифу, бронювання та оформлення авіаквитка в системах бронювання різних країн. На теперішній час в систему інтегровано близько 105 різних BSP, та яку користь від цього має агент? Справа у тому, що для різних ринків ціни на ті самі квитки можуть суттєво відрізнятись.

Саме тому чим більше BSP інтегровано до пошукової системи, тим вище ймовірність знайти дійсно найвигідніший тариф. В ONLINEBISTRO представлена NDC-технологія, що дозволяє одночасно з бронюванням квитка замовляти додаткові сервіси (багаж, харчування, супровід тощо), отже, розширює можливості клієнтського сервісу для наших користувачів.

Про постачальників

В системі ONLINEBISTRO подключена велика кількість постачальників з таких GDS систем як Galileo, Amadeus, Sabre, Worldspan тв інші. Тарифи опубліковані в он-лайні з більш ніж 100 IATA точок продажу (Multi BSP), що дає змогу найти не тільки кращі цінові пропозиції, а й класи тарифів які авіакомпанії публікують для окремих ринків. Самі сильні BSP які приставлені в системі ONLINEBISTRO: AT, UK, AR 1, AR 2, MX, CO, BR, CL, KZ, BY, AZ, LT, LV, CHN, HK, MY, PH, IN, SG, AU, NZ, CZ, DK, ES, HU, MD, NO, PK, RU, BSP SE, SG, IN, ID, HK, SA, OM, TH, PH, SK, TR, ME, UA, CA, USA 1, USA 2, USA 3, DE, IRC, UAE BSP.

Також до системи підключено більше 20 консолідаторів авіаційного контенту. Такі крупні гравці з продажу авіаційних послуг як: Avia Center, Mistyfly, KIWI, BERlogic, TravelSky та інші.

Інтегровано більше 10 авіакомпаній в обхід GDS: AirArabia (G9) UAE, AirArabia (3O) Morocco, AirArabia (E5) Egypt, Lufthansa, Condor, Turkish Airlines. Чартерні рейси з Европи, України та СНГ ринків: SunExpress, Tui Fly, Condor, AirCairo, UIA, Sky Up, Utair, Pobeda та інші. Більше 230 low-cost авіаперевізників від постачальника Travelfusion з можливість відразу купувати додаткові послуги, а також комбінація як регулярних так і бюджетних авіакомпаній між собою.

Підтримка

Підтримка клієнтів які працюють в системі бронювання ONLINEBISTRO відбувається як по телефону так і в онлайн чаті, що зберігає всю історію спілкування з агентом. З ростом і розвитком організацій, служба підтримки вимагає додаткових комплексних оновлень для забезпечення надійного обслуговування клієнтів. Ми в ONLINEBISTRO прагнемо задовольнити потреби і бажання наших клієнтів, і тому запровадили нову функцію: Open Tickets Solution - Запросити зміну / анулювання. Тепер ви можете відправити запит, створивши новий запит, який буде виконаний протягом 2 годин. Ви зможете відслідковувати хід виконання вашого запиту з точки зору статусу і термінів. Крім того, тепер у вас є можливість анонімно оцінити якість підтримки. Ми тут, щоб зробити ваш робочий час організованим і продуктивним, і наша система зробить все для цього необхідне.

Оплати

В системі є два види тарифів, той що можна забронювати і анулювати без штрафів, і той який можливо тільки купити, наприклад, low-cost чи чартер. Під них реалізовані різні способи оплати.

  • Банківський переказ. Любе замовлення яке можна забронювати під тайм ліміт, система запропонує вибрати спосіб оплати банківським переказом. Після здійснення бронювання, система автоматично виставить тайм ліміт даного бронювання і рахунок для оплати. І вже після оплати згідно рахунку ONLINEBISTRO відкриває доступ до скачування документа.
  • Оплата картою. Для тарифів які не можливо забронювати на тайм ліміт, а тільки викупити в системі ONLINEBISTRO реалізовані платіжні рішення мерчантів Liq Pay і Fondy. Оплатити можна як своєю карткою, так і картою клієнта, попередньо добавивши свій сервісний збір. Платіжна система за кожну транзакцію бере свою комісію, тому при виборі цього способу оплаті до рахунку автоматично добавляється збір. Всі дані ваших карт захищені стандартом безпеки PCI DSS (Payment Card Industry Data Security Standard).
  • Депозитна лінія. Для агентів які активно бронюють послуги через систему ONLINEBISTRO, компанія пропонує оплату через депозит. При оплаті бронювання не має додаткових зборів, як при оплаті карткою, тому це самий зручний спосіб для компаній що працюють в системі. ONLINEBISTRO не всім відкриває депозит, для того, щоб отримати кошти на баланс між компаніями має бути домовленість.
  • Кредитна лінія. Для компаній які активно бронюють через систему ONLINEBISTRO є можливість отримати кредитну лінію для оплати за бронювання раз в тиждень за всі замовлення згідно стейтмента. Для роботи по кредитній лінії компанія має відправити на рахунок страхаючий депозит, який ONLINEBISTRO збільшує в два рази і відкриває на балансі компанії.

Переваги

Крім конкурентних цін, великої кількості різноманітних класів і тарифів які система черпає як із прямих контрактів, так і від консолідаторів, одною з головних переваг компанії є зручність в користуванні системою. ONLINEBISTRO дає можливість побачити класи авіакомпаній, перевірити правила тарифу, відстежувати тайм ліміт в режимі реального часу. Одною з головних переваг є технологія NDC (New Distribution Capability), яка дає можливість бронювати додаткові послуги, такі як пріоріті, багаж, харчування та інше. Професійний відділ підтримки клієнтів який працює в чаті замовлення, та гаряча лінія 24/7 для вирішення термінових питань. Велика кількість варіантів оплати замовлень, від банківського переказу до купівлі карткою та депозитом.

Це все дає можливість тур агенту заощадити дорогоцінний час і якісно надати послуги клієнту.

Корисна інформація

  • Зверніть увагу, що авіаквитки low-cost перевізників не підлягають поверненню, тому для них не передбачено войдування, анулювання, зміни і повернення.
  • Умови відміни і зміни регулярних рейсів підлягають правилам тарифу постачальника відповідно до класу придбаного квитка. Зверніться в нашу службу підтримки, якщо ви хочете скасувати, анулювати або змінити свій квиток.
  • Квитки від low-cost перевізників найчастіше виписуються відразу, з іншими авіалініями (найчастіше консолідаторами) час виписки може займати до 2-х годин.
  • При бронюванні авіаквитка, Ви повинні розуміти, що до закінчення тайм ліміту авіакомпанія утримує Ваше місце в літаку, але не його вартість! Вартість авіаквитка може змінитися у зв'язку зі зміною курсу валют або зміною авіакомпанією вартості самого тарифу.