ОРЕНДА АВТО

Для тих, хто не уявляє подорожей без власного автомобіля – актуальна послуга оренди авто за кордоном. Дана послуга стає все більш затребуваною серед туристів і подібний попит, що очевидно, формує, на жаль, не завжди об'єктивну і справедливу ціну. Орендувати автомобіль за кордоном можна, але чи варто переплачувати за подібну послугу? Думаємо, відповідь очевидна. У чому ж плюси оренди автомобіля з ONLINEBISTRO? Прямо зараз ми переконаємо вас в тому, що, якщо вам потрібна машина в подорож – замовляти її потрібно тільки через нас.

Всі машини регулярно проходять технічний огляд, документи пройшли ретельну перевірку. Замовляйте авто заздалегідь за максимально вигідною вартістю і не переживайте щодо наявності машини по приїзду – ваша машина буде чекати вас в умовленому місці.

Про постачальників

Порівняйте 900 прокатних компаній в 60 000 пунктах прокату. Краща ціна гарантована.

Найвідоміші постачальники послуг: Hertz, Avis, Sixt, Europcar та нескінченні можливості їх автопарків у багатьох країнах світу презентовані в ONLINEBISTRO та доступні для замовлення онлайн. Є можливість замовити авто в одному пункті прокату, а повернути в іншому, що робить користувача більш мобільним. Також при замовленні є можливість зробити запит на такі додаткові опції, як другий водій, бустер для дитини, дитяче крісло, GPS, Wi-Fi-роутер, ланцюги для коліс, а також додатковий страховий захист.

Підтримка

Підтримка клієнтів, котрі працюють в системі бронювання ONLINEBISTRO відбувається як по телефону, так і в онлайн чаті, що зберігає всю історію спілкування з агентом. З ростом і розвитком організацій, служба підтримки вимагає додаткових комплексних оновлень для забезпечення надійного обслуговування клієнтів. Ми в ONLINEBISTRO прагнемо задовольнити потреби і бажання наших клієнтів, і тому запровадили нову функцію: Open Tickets Solution - Запросити зміну / анулювання.

Тепер ви можете відправити запит, створивши новий запит, який буде виконаний протягом 2 годин. Ви зможете відслідковувати хід виконання вашого запиту з точки зору статусу і термінів. Крім того, тепер у вас є можливість анонімно оцінити якість підтримки. Ми тут, щоб зробити ваш робочий час організованим і продуктивним, і наша система зробить все для цього необхідне.

Оплати

Оплата картою. Для тарифів які не можливо забронювати на тайм ліміт, а тільки викупити в системі ONLINEBISTRO, реалізовані платіжні рішення мерчантів LiqPay і Fondy. Оплатити можна як своєю карткою, так і картою клієнта, попередньо додавши свій сервісний збір. Платіжна система за кожну транзакцію бере свою комісію, тому при виборі цього способу оплати до рахунку автоматично додається збір. Всі дані ваших карт захищені стандартом безпеки PCI DSS (Payment Card Industry Data Security Standard).

Депозитна лінія. Для агентів, котрі активно бронюють послуги через систему ONLINEBISTRO, компанія пропонує оплату через депозит. При оплаті бронювання немає додаткових зборів, як при оплаті карткою, тому це найзручніший спосіб для компаній, що працюють в системі.

ONLINEBISTRO не всім відкриває депозит, для того, щоб отримати кошти на баланс, між компаніями має бути домовленість.

Кредитна лінія. Для компаній, які активно бронюють через систему ONLINEBISTRO, є можливість отримати кредитну лінію для оплати за бронювання раз в тиждень за всі замовлення згідно стейтмента. Для роботи по кредитній лінії компанія має відправити на рахунок страхуючий депозит, який ONLINEBISTRO збільшує в два рази і відкриває на балансі компанії.

Переваги

Крім конкурентних цін, великої кількості постачальників головною перевагою компанії є зручність в користуванні системою. Ми використовуємо весь наш досвід – і досвід наших клієнтів, щоб допомогти вам вибрати ідеальний автомобіль і ту якість обслуговування, яку ви бажаєте отримати. Завжди за кращою ціною.

Професійний відділ підтримки клієнтів, який працює в чаті замовлення, та гаряча лінія 24/7 для вирішення термінових питань. Велика кількість варіантів оплати замовлень, від банківського переказу до купівлі карткою та депозитом.

Ви істотно економите свій час, оскільки можете переглянути і порівняти кращі пропозиції від декількох постачальників в одному місці.

Корисна інформація.

  • Ціни на додаткові зручності контролюються компанією-постачальником і можуть бути змінені. Зазначені ціни на послуги, оплачуються безпосередньо в компанії з прокату автомобілів. Якщо у вас є які-небудь додаткові вимоги, будь ласка, вкажіть їх в запиті бронювання, але наша компанія не може гарантувати їх доступність.
  • Щоб отримати авто, вам необхідні такі документи: Ваш Ваучер / Е-Ваучер, що показує, що ви оплатили автомобіль. Кредитна / дебетова карта на ім'я головного водія з достатньою кількістю коштів для блокування депозиту. Кожен водій повинен мати чинне водійське посвідчення терміном не менше 12 місяців (іноді 24 місяці). Паспорт або інший документ, що засвідчує особу водія необхідно надати в прокатній компанії. Різні прокатні компанії мають різні вимоги, тому, будь ласка, уважно прочитайте умови оренди кожної компанії.