Оренда авто

ПОШУК АВТО ДЛЯ ОРЕНДИ

Для тих, хто не уявляє подорожей без власного автомобіля – актуальна послуга оренди авто за кордоном. Дана послуга стає все більш затребуваною серед туристів і подібний попит, що очевидно, формує, на жаль, не завжди об'єктивну і справедливу ціну. Орендувати автомобіль за кордоном можна, але чи варто переплачувати за подібну послугу? Думаємо, відповідь очевидна. У чому ж плюси оренди автомобіля з ONLINEBISTRO? Прямо зараз ми переконаємо вас в тому, що, якщо вам потрібна машина в подорож – замовляти її потрібно тільки через нас.

Всі машини регулярно проходять технічний огляд, документи пройшли ретельну перевірку. Замовляйте авто заздалегідь за максимально вигідною вартістю і не переживайте щодо наявності машини по приїзду – ваша машина буде чекати вас в умовленому місці.

Про постачальників

Порівняйте 900 прокатних компаній в 60 000 пунктах прокату. Краща ціна гарантована.

Найвідоміші постачальники послуг: Hertz, Avis, Sixt, Europcar та нескінченні можливості їх автопарків у багатьох країнах світу презентовані в ONLINEBISTRO та доступні для замовлення онлайн. Є можливість замовити авто в одному пункті прокату, а повернути в іншому, що робить користувача більш мобільним. Також при замовленні є можливість зробити запит на такі додаткові опції, як другий водій, бустер для дитини, дитяче крісло, GPS, Wi-Fi-роутер, ланцюги для коліс, а також додатковий страховий захист.

Переваги

Крім конкурентних цін, великої кількості постачальників головною перевагою компанії є зручність в користуванні системою. Ми використовуємо весь наш досвід – і досвід наших клієнтів, щоб допомогти вам вибрати ідеальний автомобіль і ту якість обслуговування, яку ви бажаєте отримати. Завжди за кращою ціною.

Професійний відділ підтримки клієнтів, який працює в чаті замовлення, та гаряча лінія 24/7 для вирішення термінових питань. Велика кількість варіантів оплати замовлень, від банківського переказу до купівлі карткою та депозитом.

Ви істотно економите свій час, оскільки можете переглянути і порівняти кращі пропозиції від декількох постачальників в одному місці.

Корисна інформація

  • Ціни на додаткові зручності контролюються компанією-постачальником і можуть бути змінені. Зазначені ціни на послуги, оплачуються безпосередньо в компанії з прокату автомобілів. Якщо у вас є які-небудь додаткові вимоги, будь ласка, вкажіть їх в запиті бронювання, але наша компанія не може гарантувати їх доступність.
  • Щоб отримати авто, вам необхідні такі документи: Ваш Ваучер / Е-Ваучер, що показує, що ви оплатили автомобіль. Кредитна / дебетова карта на ім'я головного водія з достатньою кількістю коштів для блокування депозиту. Кожен водій повинен мати чинне водійське посвідчення терміном не менше 12 місяців (іноді 24 місяці). Паспорт або інший документ, що засвідчує особу водія необхідно надати в прокатній компанії. Різні прокатні компанії мають різні вимоги, тому, будь ласка, уважно прочитайте умови оренди кожної компанії.