Круїзи

ПОШУК КРУЇЗІВ

Найкращий спосіб відвідати низку країн протягом однієї мандрівки – відправитись у круїз. Платформа ONLINEBISTRO підготувала різноманітні пропозиції по всьому світові від найпопулярніших круїзних компаній: Princess Cruises, Silversea Cruises, Disney Cruises, Norwegian Cruise Line, Oceania Cruises, Regent Cruises, Seabourn, Cunard Line Ltd та ін. Плідна співпраця з провідними постачальниками круїзної галузі дає можливість пропонувати користувачам ONLINEBISTRO спеціальні тарифи.

У системі доступні пропозиції великих консолідаторів, також є прямі інтеграції безпосередньо від круїзних компаній. Наявні тарифи для американського ринку, а також для інших регіонів світу. Під час бронювання користувач має повну інформацію щодо маршруту, розміщення кают на різних палубах та їх опис, деталізацію усіх замовлених сервісів – як тих, що увійшли до вартості, так і додаткових опцій.

Про постачальників

Провідні постачальники круїзної галузі люб'язно надають нам доступ до спеціальних тарифів, а ми, в свою чергу, пропонуємо вам кращий продукт. З нами співпрацюють: Carnival Cruise Lines, Celebrity Cruises, Costa Cruises, Crystal Cruises, Cunard Cruises, Disney Cruise Line, Holland America Line, MSC Cruises, Norwegian Cruises, Princess Cruises, Royal Caribbean. 

Завдяки широкому асортименту послуг та великій кількості варіантів круїзу, кожен може знайти ідеальну подорож для себе, але головна наша перевага полягає в тому, що ми показуємо вам тільки ті пропозиції, в яких ви зацікавлені. Чітка систематизація та оптимізація виведеної інформації істотно заощаджує ваш час. Розроблені нами алгоритми дозволяють знайти не тільки найцікавіший, але і найдоступніший варіант.