ГОТЕЛІ

В асортименті модуля пошуку готелів ONLINEBISTRO – більше 750 тис. об’єктів розміщення по всьому світу від найбільших постачальників. Тут можна забронювати не лише готелі, а й хостели, апартаменти та віли. Наразі в системі відображаються пропозиції понад 20 постачальників. Всі об’єкти, що доступні для бронювання, мають статус миттєвого підтвердження. Ваучер надходить відразу після оплати послуг, а номер бронювання можна отримати, навіть не сплачуючи замовлення, якщо обраний тариф дозволяє відтермінувати платіж. На додаток, більшість постачальників надають можливість бронювання в останню мить (день у день).

Також система дає можливість забронювати від одного до дев’яти номерів, що дуже зручно при роботі з груповими запитами. Наразі ми працюємо над покращенням мапінгу готелів у нашій системі. Враховуючи кількість постачальників та готелів, процес доволі трудомісткий, але результат, який отримає у підсумку користувач, того вартий.

Про постачальників

В системі ONLINEBISTRO підключена велика кількість постачальників, таких як: Agoda, Expedia Hotels, Expedia package, Goglobal, Hotelbeds, Tourico, GTA, Kuoni, Hotelspro, WebBeds, JacTravel, DOTW; Sunhotels, Lots of hotels, Totalstay, FIT Ruums, Umrah Holidays, Miki, Restel, Travco, W2M, Welcomebeds, YouTravel, Abreu, Escalabeds, GIATA, Olympia, TBO, TravelLanda, Travelfusion Hotels, Priceline, Darina Holidays, Ratehawk, Smyrooms, Abreu Hotel, Adonis, AIC, Allbeds, American Executive International, American Tours, Austria Vacanze, Bookabed, Bookohotel, Cupohotel Colombia, Dida Travel, FastPayHotels, Gem Travel, Getabed / Stuba, Global Travel International, GTE, Guest Incoming, Imperatours, ItalCamel, Kaluah Tours, LCI Travel Solutions, MG Holiday, MTS City Breaks, MyGo, Paradores, Portimar, Prime Travel, PTC Hotels, Rakuten Travel Xchange, Rhodasol (Grupo Serhs), RTS Hotel, Rustar Tourism, Tour 10, Traveloka, Travelopedia, TTH Travel, WHL, Yalago. Наша база зростає щодня і тільки за останні кілька місяців до нас приєдналося 6 постачальників, ми уклали близько 2500 прямих договорів. На даний момент йде пряме підключення таких готельних мереж як: AccorHotels, Marriott International, Jumeirah Hotels and Resorts, Rocco Forte Hotels, Hilton Worldwide, The Luxury Collection Hotels & Resorts та інші.

Завдяки вбудованому модулю GIATA у вас є можливість отримувати виключно актуальну інформацію з останніми оновленнями (нові назви готелів, опису номерного фонду, зміни адреси і так далі.

Підтримка

Підтримка клієнтів, котрі працюють в системі бронювання ONLINEBISTRO, відбувається як по телефону так і в онлайн чаті, що зберігає всю історію спілкування з агентом. З ростом і розвитком організацій, служба підтримки вимагає додаткових комплексних оновлень для забезпечення надійного обслуговування клієнтів. Ми в ONLINEBISTRO прагнемо задовольнити потреби і бажання наших клієнтів, і тому запровадили нову функцію: Open Tickets Solution - Запросити зміну / анулювання.

Тепер ви можете відправити запит, створивши новий запит, який буде виконаний протягом 2 годин. Ви зможете відслідковувати хід виконання вашого запиту з точки зору статусу і термінів. Крім того, тепер у вас є можливість анонімно оцінити якість підтримки. Ми тут, щоб зробити ваш робочий час організованим і продуктивним, і наша система зробить все для цього необхідне.

Оплати

В системі є два види тарифів: той, що можна забронювати і анулювати без штрафів, і той, який можливо тільки купити. Під них реалізовані різні способи оплати.

Банківський переказ. Будь-яке замовлення, котре можна забронювати під тайм ліміт, система запропонує вибрати спосіб оплати банківським переказом. Після здійснення бронювання система автоматично виставить тайм ліміт даного бронювання і рахунок для оплати. І вже після оплати згідно рахунку ONLINEBISTRO відкриває доступ до скачування документа.

Оплата картою. Для тарифів, які не можливо забронювати на тайм ліміт, а тільки викупити в системі ONLINEBISTRO, реалізовані платіжні рішення мерчантів LiqPay і Fondy. Оплатити можна як своєю карткою, так і картою клієнта, попередньо додавши свій сервісний збір. Платіжна система за кожну транзакцію бере свою комісію, тому при виборі цього способу оплати до рахунку автоматично додається збір. Всі дані ваших карт захищені стандартом безпеки PCI DSS (Payment Card Industry Data Security Standard).

Депозитна лінія. Для агентів, які активно бронюють послуги через систему ONLINEBISTRO, компанія пропонує оплату через депозит. При оплаті бронювання немає додаткових зборів, як при оплаті карткою, тому це найзручніший спосіб для компаній, що працюють в системі.

ONLINEBISTRO не всім відкриває депозит, для того, щоб отримати кошти на баланс, між компаніями має бути домовленість.

Кредитна лінія. Для компаній, які активно бронюють через систему ONLINEBISTRO, є можливість отримати кредитну лінію для оплати за бронювання раз в тиждень за всі замовлення згідно стейтмента. Для роботи по кредитній лінії компанія має відправити на рахунок страхаючий депозит, який ONLINEBISTRO збільшує в два рази і відкриває на балансі компанії.

Переваги

Крім конкурентних цін, великої кількості постачальників та прямих контрактів одною з головних переваг компанії є зручність в користуванні системою. ONLINEBISTRO дає можливість забронювати до 9 номерів, використовувати зручні фільтри, а саме: по назві готелю, категорії, ціні, постачальнику і локації. Окремо хочеться виділити пошук по карті з вибором локації та радіусом пошуку від 1 до 50 кілометрів. Професійний відділ підтримки клієнтів який працює в чаті замовлення, та гаряча лінія 24/7 для вирішення термінових питань. Велика кількість варіантів оплати замовлень, від банківського переказу до купівлі карткою та депозитом.

Ви істотно економите свій час, оскільки можете переглянути і порівняти кращі пропозиції від декількох постачальників в одному місці.

Корисна інформація

  • При виборі способу оплати "Банківський переказ" просимо вас вносити оплату за замовлення не пізніше 2-х днів до зазначеного тайм-ліміту, так як постачальник залишає за собою право автоматично анулювати неоплачені замовлення за добу до тайм ліміту.
  • Зверніть увагу, що ОБОВ'ЯЗКОВО ставити "Національність", перш ніж натиснути кнопку "Пошук" для таких напрямків готелю: Туреччина, Єгипет, Об'єднані Арабські Емірати. Якщо ви забудете додати "Національність" перед підтвердженням "Пошук", ваші клієнти будуть змушені платити додатково під час реєстрації в готелі.