IFRAME

Пропонуємо вам встановити безкоштовний модуль онлайн-бронювання на ваш сайт. Чому саме модуль ONLINEBISTRO? Наш модуль дозволяє не тільки передивлятися пропозиції, а й одразу робити замовлення; IFrame надає вашим клієнтам можливість починати пошук на вашому сайті, залишатися на ньому протягом усього процесу бронювання, оплачувати замовлення та отримувати квиток чи ваучер із вашим логотипом та контактними даними моментально після оплати. Наш iFrame пропонує широкий вибір туристичних послуг та заохочує ваших клієнтів робити наступні замовлення саме на вашому сайті.

IFrame ONLIEBISTRO — це:

 • Моментальний доступ до 250+ світових постачальників
 • Автоматична виписка квитків
 • Автоматичні відміна та скасування
 • Ваучери та рахунки з вашим логотипом
 • Бек-офіс із широким функціоналом
 • Онлайн-чат 24/7 — служба підтримки

До ваших послуг – бек-офіс для управління усіма бронюваннями та бізнес-налаштуваннями. Ви можете додавати сервісний збір, налаштовувати необхідні валюти, методи оплати та багато іншого. Впевніться, що ви заповнили усю необхідну інформацію у вашому бек-офісі, бо це надає більше можливостей для оптимізації вашого бізнесу. Наприклад, якщо ви завантажите ваш логотип, він автоматично відобразиться на ваучерах та рахунках. Те ж саме стосується контактної інформації та автоматичної розсилки повідомлень. Усі ці опції дозволять вам надовго зберегти ваших клієнтів. Виписка та анулювання у нашій системі працюють автоматично.

Для кого створено IFRAME

Модуль пошуку та бронювання створений для туристичних агенцій які хочуть обслуговувати клієнтів не тільки в оф-лайн режимі, а й в онлайн. При розміщенні модуля на сайті турагенція, автоматично стає ОТА (Онлайн тур агентством). Iframe дає можливість агентству боротися за он-лайн клієнта, який не має географічних меж, адже в ONLINEBISTRO представлені туристичні сервіси по всьому світу. Онлайн модуль досить легкий в налаштуванні, після активації Iframe, в вашому Back Office з’являється html код який потрібно розмістити в адмінській частині сайту і відразу на вашому сайті з’явиться модуль пошуку та бронювання. Iframe не обов’язково розміщувати на сайті тур агентства, адже якщо у вас є інші інтернет портали, чи Facebook сторінки з великим трафіком клієнтів, то ми рекомендуємо встановлювати там модуль. Але потрібно пам’ятати, що в В2В кабінеті є можливість використовувати тільки один модуль.

Iframe — це HTML-документ, вбудований в інший документ на вашому веб-сайті, що дозволяє розміщувати вміст із зовнішнього джерела. Це абсолютно безпечний метод маркування, оскільки до коду не можна отримати доступ безпосередньо, зберігаючи вміст захищеним.

Iframe дуже рекомендований початківцям у світі digital маркетингу і є чудовим середовищем для високого заробітку комісії. Продукт дуже просто налаштувати, вся інформація в наших туристичних послугах оновлюється автоматично, і не потребує технічного обслуговування після його запуску та в ході роботи.

Налаштувати наш найпопулярніший віджет із бронювання туристичних послуг стало простіше, ніж будь-коли.

Iframe налаштовується самостійно (для розширеної настройки потрібні базові знання html і css). Весь Iframe, крім головної сторінки, закритий від індексації пошуковими роботами. Тому, якщо ви плануєте просувати сайт в пошукових системах, то на домені сайту зробіть SЕО-оптимізацію і встановіть пошукову форму. А на піддомені налаштуйте Iframe, на якому будуть відкриватися результати пошуку авіаквитків, готелів та інших послуг.

Iframe повністю адаптивний і автоматично підлаштовується під розширення екрану.

Ми наполегливо рекомендуємо створити на своєму веб-сайті нову вкладку меню під назвою «Бронювати тури» або «Дешеві тури». Iframe повністю реагує і розширюється результатами пошуку. Розміщення його на повній сторінці забезпечує кращу роботу користувача.

Back Office

Чи є на вашому веб-сайті візуально дружнє поле пошуку, яке дозволяє вашим клієнтам здійснити бронювання відразу? Якщо ні, то наш iFrame – це підходяще рішення для вас. Це дозволяє вашим клієнтам негайно розпочати пошук на вашому веб-сайті, залишитися там протягом усього процесу бронювання, отримати квиток з вашим логотипом та контактні дані миттєво. Наш iFrame пропонує Вашим клієнтам велику різноманітність туристичних послуг і допомагає заохотити їх робити подальші бронювання з Вашого веб-сайту!

У вашому розпорядженні буде бек-офіс, щоб контролювати всі ваші бронювання та бізнес-налаштування. Там ви можете додати свою надбавку, визначити валюту, з якою ви хочете працювати, а також пріоритетні шлюзи платежів тощо. Переконайтеся, що ви заповнили всю інформацію, оскільки це відкриє вам більше можливостей для оптимізації вашого бізнесу. Наприклад, якщо ви завантажите свій логотип, він автоматично відображається на ваучерах та рахунках-фактурах. Те саме стосується електронної пошти та імені за замовчуванням, а також банківських реквізитів. Це дозволяє втримувати своїх клієнтів!

Мій офіс

 • Данні офісу — розміщення актуальних контактних даних вашого офісу та банківських рахунків.
 • Параметри офісу — умови по кредитній лінії, відображання постачальників та мови сайту.
 • Депозитна лінія — історія розрахунків за бронювання з ONLINEBISTRO.
 • Кредитна лінія — щотижнева звітність по кредитній лінії. Кількість замовлень, та їх оплата.
 • Документи — договір, політика конфіденційності, правила та умови.
 • Денна робота/задача дня — СRМ для поставлення та контролю задач працівникам.

Фінанси й бухгалтерський облік

 • Типи рахунків/банківські рахунки/Рахунки-фактура — збереження та редагування рахунків.
 • Налаштування цін — налаштування цін для кожної з груп клієнтів у відсотку, за бронювання, пасажира, комбінація та додаткова націнка.

Дизайн

 • Дизайн ваучера/рахунка — відображення логотипу та кольорів компанії на документах.

Налаштування системи

 • Способи оплати — додавання до груп клієнтів різних способів оплати, таких як банківський переказ, картка, депозит.
 • Налаштування валюти — створення будь-якої валюти, та автоматичне оновлення курсу з ЄЦБ та НБУ.

Бізнес налаштування

 • Аналітика — відслідковування кількості здійснених бронювань, пошуків, та інші функції.
 • Зведення даних — фільтрація бронювань за постачальниками, авіакомпаніями, кількістю клієнтів та ін.
 • Фінансовий звіт — фільтр бронювань за курсом валют, способами оплати, річний звіт та інше.

Доступні послуги

На даний момент через Iframe можна забронювати такі послуги.

Авіаквитки — понад 100 BSP, що дає можливість пошуку оптимальних тарифів на рейси класичних авіакомпаній, що застосовуються в різних країнах. Найпопулярніші ринки - це США, Туреччина, Німеччина, Росія і Китай. Крім регулярних рейсів, в системі представлені продукт Travelfusion - найбільшого постачальника даних лоукост-перевізників, чартерні перевезення по Європі від авіакомпаній Condor, Sun Express, TUIfly...

Готелі — користувачі можуть скористатися можливостями 20+ найбільших світових постачальників послуг розміщення. Серед партнерів ONLINEBISTRO - Expedia, Hotelbeds, WebBeds, Agoda, W2M, Goglobal, Tourico, Travco, Restel в портфелі яких понад 750 тис. готелів на моментальному підтвердженні зі зручними фільтрами (за ціною, назвою, локацією, зірковістю, гугл-картою з радіусом пошуку готелів).

Динамічне пакетування — ця технологія дозволяє покупцям отримувати індивідуальні туристичні пакети, що складаються з різних туристичних послуг, включаючи готелі, авіарейси, прокат автомобілів та інше.

Круїзи — любителям круїзного відпочинку пропонується продукт 18 круїзних компаній, в тому числі Celebrity Cruises, Costa Cruises, Crystal Cruises, Cunard Cruises, Princess Cruises, Royal Caribbean. Система надає користувачеві сторінки контенту, які допоможуть проаналізувати всі варіанти круїзних поїздок і прийняти оптимальне рішення.

Трансфери — групові та індивідуальні, по всьому світу, від постачальника HoppaGo.

Прокат автомобілів — в 160 країнах від лідерів світових прокатних компаній Hertz, Avis, Europcar, SIXT, Alamo, Budget, Enterprise, Dollar і Thrifty.

Потяг — у системі, представлені маршрути таких залізничних компаній, як Trenitalia, Renfe, Eurostar, VIA Rail та China Railway. Даний онлайн-сервіс покликаний не тільки максимально спростити організацію подорожі, але і зробити її максимально вигідною з точки зору фінансових витрат.

Автобус — співпраця з всесвітньо відомим перевізником Flixbus дозволяє користувачам ONLINEBISTRO придбати квитки на рейси Європою та деякими напрямками у США в декілька кліків. Мапа маршрутів покриває 27 країн Європи та 1400 пунктів призначення. Автобуси компанії здійснюють до 250 тис. рейсів щодня.

Пакетні тури — забронювати тур можна з вильотами із семи європейських країн: Австрії, Данії, Нідерландів, Німеччини, Польщі, Чехії та Швейцарії. На цей момент підписано понад 100 контрактів з європейськими туроператорами, серед яких такі «монстри» туризму, як TUI, DERTOUR, FTI Touristik, LMX Touristik, Schauinsland Reisen, Travelix, Alltours, Vtours, JT Touristik та ін.

Як заробляти?

Iframe не потребує великих вкладень. Все що вам потрібно, це розмістити модуль на інтернет порталі та розвивати його через інтернет маркетинг та соціальні мережі. Такі як Google Ads (служба конфіденційної, основної, пошукової реклами від компанії Google), соціальні мережі (Facebook, Twitter, Instagram, Youtube)

За замовчуванням в Iframe відображається ціна НЕТТО, ваш прибуток необхідно налаштувати в Особистому Кабінеті. Націнка може бути в відсотку, за бронювання, пасажира або ж зкомбінована, наприклад, 5% + 100 грн за пасажира.

Для того, щоб клієнт зміг придбати послугу в системі є способи оплати: банківський переказ, картка.

Купівля продукції та розрахунки за бронювання?

В пакет Iframe входить:

 • HTML код (HyperText Markup Language — «мова гіпертекстової розмітки» — стандартизована мова розмітки документів у Всесвітній павутині), розміщений на Сайті, на постачання якого Постачальник наділений всім необхідним обсягом прав протягом усього терміну дії Договору.
 • Технічна підтримка — заходи, котрі здійснює Виробник через Постачальника у встановлених Виробником межах та обсягах для забезпечення функціонування Iframe, включаючи консультування Покупця з питань використання ПП.
 • Оплата замовлень. Iframe-партнер після покупки Iframe працює через систему onlinebistro.ua шляхом кредитної лінії, або split оплат. Мінімальна сума поповнення 2500 евро, ONLINEBISTRO подвоює ліміт на бронювання в системі. Порядок розрахунків між ONLINEBISTRO та Iframe партнером проводиться раз на тиждень одним рахунком за всі замовлення.
 • Ціна договірна.