АВТОБУС

Співпраця з всесвітньо відомим перевізником Flixbus дозволяє користувачам ONLINEBISTRO придбати квитки на рейси Європою та за деякими напрямками у США в декілька кліків. Мапа маршрутів покриває 27 країн Європи та 1400 пунктів призначення. Автобуси компанії здійснюють до 250 тис. рейсів щодня. Серед інших європейських напрямків також представлені маршрути з України, а саме, з таких міст: Київ, Львів, Житомир, Рівне та Ужгород.

Про постачальників

Flixbus – це автобусний лоукостер, тож іноді, під час акційних розпродажів, є шанс відвідати найпопулярніші куточки Європи, сплативши за квиток ціну від 1 евро. Парк Flixbus – це нові комфортабельні автобуси з кондиціонерами, підігрівом крісел, зарядними пристроями для ґаджетів та Wi-Fi. Це чудовий та зручний спосіб пересування європейськими автобанами. У вартість квитка вже включено багаж, а електронний квиток, що надходить миттєво після сплати замовлення в ONLINEBISTRO, не треба обмінювати в касі – його достатньо пред’явити при посадці з екрану вашого смартфона.

Підтримка

Підтримка клієнтів, котрі працюють в системі бронювання ONLINEBISTRO відбувається як по телефону так і в онлайн чаті, що зберігає всю історію спілкування з агентом. З ростом і розвитком організацій, служба підтримки вимагає додаткових комплексних оновлень для забезпечення надійного обслуговування клієнтів. Ми в ONLINEBISTRO прагнемо задовольнити потреби і бажання наших клієнтів, і тому запровадили нову функцію: Open Tickets Solution - Запросити зміну / анулювання. Тепер ви можете відправити запит, створивши новий запит, який буде виконаний протягом 2 годин. Ви зможете відслідковувати хід виконання вашого запиту з точки зору статусу і термінів.

Крім того, тепер у вас є можливість анонімно оцінити якість підтримки. Ми тут, щоб зробити ваш робочий час організованим і продуктивним, і наша система зробить все для цього необхідне.

Оплати

  • Оплата карткою. Для тарифів які неможливо забронювати на тайм ліміт, а тільки викупити в системі ONLINEBISTRO реалізовані платіжні рішення мерчантів LiqPay і Fondy. Оплатити можна як своєю банківською карткою, так і карткою клієнта, попередньо додавши свій сервісний збір. Платіжна система за кожну транзакцію бере свою комісію, тому при виборі цього способу оплати до рахунку автоматично додається збір. Всі дані ваших карт захищені стандартом безпеки PCI DSS (Payment Card Industry Data Security Standard).
  • Депозитна лінія. Для агентів які активно бронюють послуги через систему ONLINEBISTRO, компанія пропонує оплату через депозит. При оплаті бронювання не має додаткових зборів, як при оплаті карткою, тому це найзручніший спосіб для компаній, що працюють в системі. ONLINEBISTRO не всім відкриває депозит, для того, щоб отримати кошти на баланс, між компаніями має бути домовленість.
  • Кредитна лінія. Для компаній, котрі активно бронюють через систему ONLINEBISTRO є можливість отримати кредитну лінію для оплати за бронювання раз в тиждень за всі замовлення згідно стейтмента. Для роботи по кредитній лінії компанія має відправити на рахунок страхувальний депозит, який ONLINEBISTRO подвоює і відкриває на балансі компанії.

Переваги

Крім конкурентних цін, великої кількості постачальників одною з головних переваг компанії є зручність в користуванні системою. В ONLINEBISTRO гарантовано високий рівень обслуговування. В автобусах FlixBus доступний безкоштовний Wi-Fi, а також передбачено додатковий простір для ніг, недорогі закуски та напої, велику кількість розеток і багато місця для багажу. Ми пропонуємо автобусні подорожі Європою за безпрецедентно низькими цінами — чим раніше ви забронюєте, тим дешевше коштуватиме ваш квиток!

Професійний відділ підтримки клієнтів який працює в чаті замовлення, та гаряча лінія 24/7 для вирішення термінових питань. Велика кількість варіантів оплати замовлень, від банківського переказу до купівлі карткою та депозитом.

Корисна інформація

  • Звертаємо вашу увагу на те, що якщо ви бажаєте змінити дату або час вашої подорожі, спочатку вам необхідно скасувати подорож. Не пізніше ніж за 24 години до відправлення можна внести зміни до бронювання. Після цього вам буде надіслано ваучер на суму, що дорівнює вартості скасованих товарів (за винятком збору за скасування). Суму збору за скасування буде показано на наступному етапі процесу скасування. Отриманим ваучером можна скористатися для купівлі нових квитків на нашому веб-сайті.
  • Wi-Fi. Щоб ви не нудьгували, в усіх автобусах передбачено безкоштовний доступ до Wi-Fi. Протягом усієї подорожі ви зможете відвідувати улюблені сайти, спілкуватися з друзями та перевіряти пошту — і все це на швидкості 4G!
  • Дитяче автомобільне крісло. Для перевезення дітей необхідно мати з собою дитяче автомобільне крісло. Під час поїздки дитина повинна бути пристебнута двоточковим ременем безпеки.
  • Понаднормовий багаж. Багаж, сумарні габарити якого перевищують 160 см або вага якого перевищує 20 кг, вважається понаднормовим. Такий багаж необхідно реєструвати заздалегідь шляхом запиту в нашу службу підтримки.