Пакетні тури

ПОШУК ПАКЕТНИХ ТУРІВ

Зараз на сайті Onlinebistro.ua забронювати пакетний тур можна з вильотами не лише з України, а ще з 7 (семи) європейських країн: Австрії, Данії, Нідерландів, Німеччини, Польщі, Чехії та Швейцарії. Це не остаточний перелік, оскільки найближчим часом планується додати тури з вильотами з Бельгії, Великобританії, Іспанії, Італії, Норвегії та інших країн Європи.

Про постачальників

На даний момент підписано понад 100 контрактів з європейськими туроператорами, серед яких такі «Монстри» туризму як DERTOUR, FTI Touristik, LMX Touristik, Schauinsland Reisen, Travelix, Alltours, Vtours, ITS Indi, JT Touristik та ін. А також більше 30 туроператорів з України, серед яких такі як: Join UP!, TPG, TUI, Tez Tour, Pegas Touristik, Mouzenidis Travel, Kompas Tour, ALF, Siesta, Tcc, Zeus Travel  и др.

З європейським дизайном ONLINEBISTRO на ринку України буде не схожим на інші ОТА, які змогли реалізувати пошук та бронювання пакетних турів. Можливо, на перших етапах користування пошуковою системою українським агентам доведеться звикати до європейського дизайну, оскільки він суттєво відрізняється від звичного для них інтерфейсу. Але насправді інтерфейс є досить дружнім до користувача.

Підтримка

Підтримка клієнтів, що працюють у системі бронювання ONLINEBISTRO, відбувається як телефоном, так і в онлайн чаті, що зберігає всю історію спілкування з агентом. Зі зростанням та розвитком організацій, служба підтримки вимагає додаткових комплексних оновлень для забезпечення надійного обслуговування клієнтів.

Тепер ви можете надіслати запит, створивши новий запит, який буде виконано протягом двох годин. Ви можете відстежувати хід виконання вашого запиту з точки зору статусу та термінів.

Оплати

Оплата карткою. Для тарифів, які неможливо поставити на тайм ліміт, а лише викупити у системі ONLINEBISTRO реалізовані платіжні рішення мерчантів LiqPay та Fondy. Платіжна система за кожну транзакцію бере свою комісію, тому при виборі цього способу оплати рахунок автоматично додається сервісний збір. Всі дані ваших карток захищені стандартом безпеки PCI DSS (Payment Card Industry Data Security Standard).

Депозитна лінія. Для агентів, які активно бронюють послуги через систему ONLINEBISTRO компанія пропонує оплату через депозит. При оплаті бронювання депозитом не стягуються додаткові збори, як при оплаті карткою, тому це найзручніший спосіб для компаній, що працюють у системі.

ONLINEBISTRO не всім відкриває депозит, щоб отримати кошти на баланс, між компаніями повинен бути укладений договір.

Кредитна лінія. Для компаній, які активно бронюють через систему ONLINEBISTRO, є можливість отримати кредитну лінію для оплати за бронювання раз на тиждень, за всі замовлення згідно стейтменту.

Переваги

Система допомагає агенту підібрати найцікавіші варіанти відпочинку для клієнта. На етапі вибору конкретної пропозиції у агента є можливість ознайомитися з усіма деталями: подивитися, для якого типу відпочинку підходить той чи інший варіант, ознайомитися з описом готелю, зручностями в номері, розташуванням на карті, переглянути фотографії готелю. Хтось може запитати: "Навіщо на українському ринку пропонувати тури з вильотом не з території України?"

  • По-перше, це розширює можливості турагентів. Можна знайти справді цікаві пропозиції за дуже привабливими цінами.
  • По-друге, це дуже зручно для туристів із Західної України – для них легше і швидше дістатися, наприклад, Польща – в системі багато пропозицій із вильотом із Катовіце, Краків, Варшаву тощо. Також досить зручно вилітати з аеропортів, в яких прямують лоукостери з України, зокрема це Відень, Берлін, Гамбург, Кельн.
  • Купуючи тур з Європи, турист може заощадити значні кошти, забронювавши last minute offer до країн з традиційно високою вартістю мінімального чека. Наприклад, тури на 10 ночей на такі курорти, як Канарські, Карибські, Азорські острови можна знайти за ціною від 400 євро.