Трансфери

ПОШУК ТРАНСФЕРІВ

Система ONLINEBISTRO пропонує бронювання трансферів у будь-якій країні світу. Головним постачальником транспортних послуг для ONLINEBISTRO є всесвітньо відома hoppaGo, що дозволяє забронювати будь-який маршрут, у тому числі аеропорт – готель, аеропорт – круїзний порт, аеропорт – залізничний вокзал тощо. Також є низка категорій трансферів: від індивідуального, в тому числі транспортом категорії люкс, до групової поїздки автобусом – шаттл, якщо такий варіант за обраним маршрутом передбачений.

Про постачальників

На даний момент інтегровано 1000 постачальників послуг, тож де б ви не подорожували та незалежно від вашої мети подорожі, ви можете вибрати потрібного постачальника для поїздки вдома чи за кордон. Ми зробили процес пошуку, порівняння та бронювання вашого транспорту максимально простим. Ми порівнюємо 1000 тисяч постачальників з усього світу, щоб допомогти вам зробити правильний вибір.

Сервіс, який ми пропонуємо, гарантує, що ви зможете вибрати варіант, котрий ідеально відповідає вашим потребам. Незалежно від того, шукаєте ви економну пропозицію, розкішний варіант або щось середнє, у нас буде постачальник. Наш спектр постачальників послуг забезпечує вибір транспорту як вдома, так і за кордоном.


Переваги

Крім конкурентних цін і великої кількості постачальників, однією з головних переваг є зручність в користуванні системою. В ONLINEBISTRO ми пропонуємо широкий вибір транспортних засобів у багатьох напрямках, які ми обслуговуємо, гарантуючи, що ви знайдете правильне рішення для своєї подорожі.

  • Шатл та приватний трансфер в будь-якому місці.
  • Ціни збігаються або краще, ніж місцеві.
  • Нові стандарти обслуговування водіїв та транспортних засобів.
  • Обладнані кондиціонером, доглянуті транспортні засоби до 5 років.
  • Безпечне, приємне водіння.

Професійний відділ підтримки клієнтів, який працює в чаті замовлення, та гаряча лінія 24/7 для вирішення термінових питань. Велика кількість варіантів оплати замовлень, від банківського переказу до купівлі карткою та депозитом. Ви істотно економите свій час, оскільки можете переглянути і порівняти кращі пропозиції від декількох постачальників в одному місці.

Корисна інформація

  • Будь ласка, майте на увазі, що нас потрібно за 48 годин сповіщати про будь-які зміни, котрі стосуються вашого замовлення. У разі будь-яких надзвичайних поправок ми зробимо все можливе, щоб задовольнити ваші потреби, однак ми не можемо гарантувати, що наш партнер зможе прийняти ці зміни в найкоротші терміни.
  • Що робити, якщо ймовірно, що час заїзду затримається або ви не можете знайти свого представника? У разі затримки через пізній приїзд або, якщо ви не можете знайти свого представника, будь ласка, зв’яжіться з ним. Всі контакти вказані в ваучері.

1 - 4 сидіння

2 х валіза на особу

Клімат-контроль на транспортний засіб

Зверніть увагу: 1 х валіза 90 см х 75 см і 1 х утримувач 56 см х 45 см на пасажира.

1 - 100 місць

2 х валіза на особу

Клімат-контроль на транспортний засіб

Зверніть увагу: 1 х валіза 90 см х 75 см і 1 х утримувач 56 см х 45 см на пасажира.

1 - 6 місць

2 х валіза на особу

Клімат-контроль на транспортний засіб

Доступ для інвалідного візка

Зверніть увагу: 1 х валіза 90 см х 75 см і 1 х утримувач 56 см х 45 см на пасажира.

  • Приватний трансфер
  • Шатл
  • Мікроавтобус, доступний для інвалідів (1 - 6 осіб)