Активіті

ПОШУК АКТИВІТІ

Зовсім нещодавно в ONLINEBISTRO було інтегровано сервіс бронювання розваг – «активіті». Це можливість придбати за спеціальними цінами квитки до різноманітних парків розваг (у тому числі до Disneyland), аквапарків, тематичних парків, музеїв. Крім того, тут можна замовити City Pass, музейні картки, квитки на популярний екскурсійний автобус «hop on - hop off», квитки на концерти та спортивні змагання, різноманітні екскурсії та багато іншого. Щодо екскурсій, їх можливо замовити на півдня або на день та довше, із професійним гідом та на декількох мовах світу. Наразі сервіс користується великим попитом серед користувачів, адже розширює можливості самостійної організації подорожі та до того ж суттєво економить час.

Активіті – спеціалізований роздрібний продаж турів, досвіду та атракціонів. Ми працюємо в 300+ напрямках і маємо більше 10000 турів. Ми продаємо досвід подорожей. Тисячі з них у понад 300 напрямках по всьому світу (а наш портфель зростає з кожним днем). З квитка в Лувр до їзди на верблюдах в австралійській глибинці, ви знайдете все це тут, на нашому простому у користуванні веб-сайті. на вибір.

Працюючи разом з кращими місцевими операторами з усього світу, ми розробляємо туристичний контент, продукти та послуги, гарантуючи, що наші клієнти добре обізнані та легко зможуть вибрати для них потрібний досвід. Ми пропонуємо своїм клієнтам лише найкраще! продукти, підібрані нашою експертною командою подорожей.

Але ми ще не закінчили. Нові продукти, вдосконалення веб-сайтів, нові партнерські стосунки – ми працюємо над усіма ними. Одночасно. Одного разу, ми сподіваємось взяти вас із собою в Experience SPACE – спостерігайте за цим простором!

Корисна інформація

  • По більшості замовлень на нашому веб-сайті ви отримаєте підтверджений ваучер електронною поштою. Якщо будь-яка активіті на ONLINEBISTRO вимагає підтвердження вручну від постачальника, ваше бронювання буде підтверджено протягом 72 годин.
  • Візьміть із собою роздруковану копію ваучера / квитка. Усі місцеві постачальники приймають роздруковані копії ваучера, а деякі приймають зображення ваучера на мобільному пристрої. Ця інформація вказана на сторінці опису активіті. Також потрібний дійсний ID для мандрівника, вказаного в квитку. Зверніть увагу, для деяких заходів також потрібне дійсне посвідчення для кожного учасника, це буде зазначено в квитку.